DUPLEKS NE SHITJE, KOMUNA E PARISIT.

 • €180,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

DUPLEKS NE SHITJE, KOMUNA E PARISIT.

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €180,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 170
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29145
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super duples tek Komuna e Parisit.

Dupleksi ndodhet ne katin e 3 dhe te 4 te nje pallati te vitit 2005, te mirembajtur dhe te mireadmonistruar.

Ka siperfaqe totale 170m2 dhe neto 150m2.

Kati i pare eshte i organizuar ne sallon ndenje te madh i pajisur me oxhak funksional , ambient gatimi dhe ngrenie te vecante, tualet me dritare dhe ballkon ndersa Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, garderobe, dhe tualet me dritare.

Orientimi Jug.

Shitet i mobiluar.

Cmimi eshte 180000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo