Apartament shume i lakmueshem 3+1 tek Mine Peza.

 • €185,000
Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament shume i lakmueshem 3+1 tek Mine Peza.

Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Tiranë
 • €185,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30727
 • ID Prones

Përshkrim

~Apartament me organizim 3+1 tek Mine Peza .

~Apartamenti ka nje hapsire te bollshme dhe nje siperfaqe prej 140m2  . Organizohet ne 3 dhoma gjumi , nje dhome te madhe ndenje , kuzhine  , 2 ballkone , 2 tualete te cilat te dyat jane me dritare  .

~Apartamenti ka orientim 360 grade pasi ndodhet ne nje pallat ku ne cdo kat ka nga nje hyrje  .

~Ndodhet tek  Mine Peza dhe gjithashtu perfshin nje vend parkimi te garantuar  .

~Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani