APARTAMENT NE SHITJE 2+1 NE FRESK

 • €112,000
Fresku, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT NE SHITJE 2+1 NE FRESK

Fresku, Tiranë
 • €112,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 104
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39915
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+lavanteri ne shitje ne Fresk, rruga Muhamet Deliu, zone e cila te krijon te gjitha facilitetet e duhura per nje jetese sa me komode.

Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje dhe ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, 1 tualete +  lavanteri dhe ballkon.

Me siperfaqe 104 m2 dhe nje depo ne perdorim 8 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te, te nje pallat te ri, te mireadministruar, me sistem kapot, pjeserisht i mobiliar.

Prona eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i apartamentit eshte 112,000 €.

Mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo