Apartament 1+1 ne shitje tek ASL

 • €85,000
Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
PĂ«r Shitje TĂ«rhequr

Apartament 1+1 ne shitje tek ASL

Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
 • €85,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 66
 • SipĂ«rfaqe ㎡
 • P36037
 • ID Prones

PĂ«rshkrim

Apartamenti 1+1 me siperfaqe 66m2 me hipoteke tek ASL.

Apartamenti organizohet ne nje ambient ndenje , ambient gatimi , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon  .

Pamje te gjere dhe orientim i mire  .

Cilesi shume e larte ndertimi , izolim termik dhe akustik .

Me hipoteke  .

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
PĂ«llumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
PĂ«llumb Bisheva
 • PĂ«llumb Bisheva