APARTAMENT NE SHITJE 2+1, KTHESA E KAMZES

 • €102,000
Kthesa e Kamzes, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT NE SHITJE 2+1, KTHESA E KAMZES

Kthesa e Kamzes, Tiranë
 • €102,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 102
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38981
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament ne shitje 2+1, rruga Kastriotet , tek kthesa e Kamzes.

Apartamenti eshte i organizuar ne ambjent ndenje dhe ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Ka nje siperfaqe totale 102 m2 dhe siperfaqe neto 97,80 m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensore te mireadministruar.

Apartamenti eshte i patinuar, dhe ballkoni i rregulluar me tende. Jepet bashke me mobilimin si ne foto.

Cmimi qe disponon eshte 1,000 euro/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko