Super-loft me qera, Kopshti Botanik

  • €330,000
  • €1,650/muaj
Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Super-loft me qera, Kopshti Botanik

Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni i Thatë, Tiranë
  • €330,000
  • €1,650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 230 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27106
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera super-apartament ne forme Loft-i ne zonen e Kopshtit Botanik. I areduar me arkitekt deri ne detaje, me punime super-cilesore dhe me super-verande.

Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon ndenje i bollshem, ambient gatimi, dhome gjumi me garderobe, tualet, mezanine e cila mund te perdoret si studio ose dhome gjumi, verande e pershtatur ne forme duplex ku njeri prej ambienteve mund te perdoret si studio ose dhome gjumi.

Apartamenti ka siperfaqe totale 230m2, ku 115m2 eshte siperfaqe e brendshme e apartamentit dhe 115m2 eshte veranda. Ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri te mireadministruar ne nje kompleks pallatesh shume te mire.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj