Apartament modern 2+1+2 me qira, Bllok.

 • €1,300/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament modern 2+1+2 me qira, Bllok.

Ish Blloku, Tiranë
 • €1,300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 105
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26626
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 me qira ne zonen e Bllokut.Nje prej rezidencave me luksoze ne zone.

Me nje siperfaqe prej 105 m2 ,e organizuar ne sallon ndenje/kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.Ndodhet ne katin e 4 .

Per me teper informacione mund te kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj