Shitet super-vile, ne Gjirin e Lalzit

 • €350,000
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Shitet super-vile, ne Gjirin e Lalzit

Gjiri i Lalzit, Durrës
 • €350,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 193 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27121
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje super-vile ne Kompleksin Lura 2, nje nga komplekset rezidenciale me te mire te banimit dhe te pushimit ne Gjirin e Lalzit. Vila eshte shume mire e investuar, e areduar me arkitekt deri ne detaje dhe punime shume cilesore.

Vila eshte 2-kateshe, me siperfaqe totale ndertimi 193m2 dhe me siperfaqe trualli 332 m2. Ne katin perdhe vila eshte e organizuar ne katin perdhe nga salloni ndenjes, ambient gatimi, dhoma e miqeve, tualet dhe verande. Ne katin e pare eshte e organizuar nga dy dhoma gjumi, verande dhe tualet.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj