Apartament me qera ne Don Bosko .

 • €350/muaj
Don Bosko, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament me qera ne Don Bosko .

Don Bosko, Tiranë
 • €350/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 93
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31789
 • ID Prones

Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne 2+1  me nje siperfaqe prej 93 m2 .

Apartamenti ka 1 dhoma ndenje te madhe se bashku me ambientin e gatimit , 2 dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon te madh  .

Ka nje shperndarje te rregullt me korridor shperndares ne katin e 6 jo te fundit te nje pallati te ri dhe shume mire te administruar  .

Ndodhet ne zemer te Don Boskos shume prane Viva Market , afer me te gjitha facilitetet dhe kushtet e nevojshme per nje jetese komode .

Per me shume na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva