Apartament luksoz ne shitje, rruga Elbasanit!

 • €310,000
Liceu, Radio Televizioni Shqiptar, Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje

Apartament luksoz ne shitje, rruga Elbasanit!

Liceu, Radio Televizioni Shqiptar, Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €310,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 150
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P30530
 • ID Prones

Përshkrim

ULET CMIMI!!!

Nga 350.000 Euro ne 310.000 Euro

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ne rrugen Elbasanit shesim super apartament.

Apartamenti organizohet ne 2+1 me ambient gatimi te vecuar 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone, dhe nje garderobe ne dhomen matrimoniale. Investuar me brandet me prestigjoze, e shtruar me parket dru, dritaret jane termika dhe akusitke.

Siperfaqe neto e apartamentit eshte 138 m2 dhe siperfaqe bruto 150 m2.

Ne cmimin e shitjes perfshihet dhe nje post parkimi me certifikate pronese.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Jeni te mirepritur per nje vizite ne prone.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest