Apartament Luksoz 3+1 tek Komuna e Parisit !

 • €250,000
Komuna e Parisit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament Luksoz 3+1 tek Komuna e Parisit !

Komuna e Parisit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €250,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 130
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P30268
 • ID Prones

Përshkrim

Super Apartament i Investuar deri ne Detaje tek Komuna e Parisit 🗣

~ Apartamenti organizohet në 3+1 , 2 tualete , 2 Ballkone me sipërfaqe prej 130 m2 ne kati e 7 .

~I investuar deri në detaje , i shtruar me parket dru lisi , chiller per  ajrin , vetrata alumini , hapjet dhe mbylljet e tyre me korent , Kuzhina E re me banak Krioni dhe paisjet të markës Smeg . Tualetet të investuara në detaje .

~Disponon dokumentacion te rregullt hipitekor .

~Çmimi i shitjes 250.000 €

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva