APARTAMENT 4+1 ME QERA, SIRI KODRA.

 • €1,400/muaj
Rruga Siri Kodra, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 4+1 ME QERA, SIRI KODRA.

Rruga Siri Kodra, Tiranë
 • €1,400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 200
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P40886
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 4+1+2 tek rruga Siri Kodra, hyrje dhe nga bulevardi i ri.

Apartamenti ka siperfaqe 200 m2 dhe 4m e larte dhe ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese.

Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine e vecante, 4 dhoma gjumi, 2 tualete me hidromasazh, lavanderi.

Tarrace e shfrytezueshme me fushe futbolli dhe basketbolli.

Cmimi eshte 1400 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo