Apartament 3+1+2 per shitje ne Bllok prane Piceri Era

 • €300,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 3+1+2 per shitje ne Bllok prane Piceri Era

Ish Blloku, Tiranë
 • €300,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39106
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 3+1+2 me siperfaqe prej 120m2 neto tek Restorant Era ne Bllok.

Apartamenti organizohet ne nje ambient te madh ndenje , 3 dhoma gjumi , 2 tualete (njeri me dritare) , 2 ballkone , garderobe dhe korridor shperndares.

Apartamenti eshte i mobiluar dhe shitet ashtu sic eshte per momentin .

Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor .

Disponon dokumentacionin e rregullt hipotekor.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva