APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, REZIDENCA KODRA E DIELLIT.

 • €190,000
Kodra e Diellit, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, REZIDENCA KODRA E DIELLIT.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €190,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 150
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P41871
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 3+1+2 tek zgjatimi i rezidences Kodra e diellit.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje objekti te ri te sapoperfunduar.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande.

Siperfaqe totale ka 150m2 prej te cilave, 107 m2 eshte siperfaqja e brendshme, 22.94m2 verande dhe 20.26m2 siperfaqja e perbashket.

Cmimi eshte 190000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo