APARTAMENT 3+1 NE SHITJE PAS MONDIALIT

 • €182,000
21 Dhjetori, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE PAS MONDIALIT

21 Dhjetori, Tiranë
 • €182,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • P24570
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 3+1 ne shitje ne afersi te zones se 21 dhjetorit .

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 140m2  e cila eshte e organizuar ne dhome ndenje /kuzhine , tre dhoma gjumi tre ballkone ,si dhe dy tualete  .

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ,te mire administruar .Apartamenti jepet bosh.

1.300 euro m2

Per me teper informacione mund te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj