APARTAMENT 3+1 NE SHITJE, ISH-STACIONI I TRENIT.

 • €130,000
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE, ISH-STACIONI I TRENIT.

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €130,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 95
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39732
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 3+1 tek ish-stacioni i trenit, prane shkolles 7 Marsi.

Apartamenti ka siperfaqe 95 m2 dhe ndodhet ne katin 3 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 130000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo