Apartament 3+1 ne Don Bosko .

 • €115,000
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 3+1 ne Don Bosko .

Don Bosko, Tiranë
 • €115,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32406
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament 3+1  me nje siperfaqe prej 140 m2  ne Don Bosko  .

Apartamenti ka shume hapesire , shume drite dhe nje organizim shume te kendshem  .

Ndahet ne 1 dhome te madhe ndenje se bashku me kendin e gatimit , pastaj me nje korridor shperndares kemi edhe 3 dhomat e gjumit , 2 tualete dhe nje ballkon te madh .

Apartamenti ka nje cmim super okazion sepse ndodhet ne nje nder zonat me te mira ne Don Bosko me afersi me te gjitha facilitetet e nevojshme shume prane Viva Market  .

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor  dhe ka dokumentacion te plote te rregullt hipotekor .

Per me shume na kontaktoni  .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva