APARTAMENT 2+1+2+PARKING NE SHITJE, ASTIR

 • €125,000
Astir, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2+PARKING NE SHITJE, ASTIR

Astir, Tiranë
 • €125,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P31251
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament ne Astir, prane Alpha Bank.

Apartamenti organizohet ne korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes dhe kuzhine, 2 dhomat e gjumit, 2 tualetet. Ka gjithashtu dhe dy ballkone, njeri tek dhoma matrimonale dhe tjetri tek dhoma e ndenjes.

Orientimi eshte jug Perendim.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri teper te mirembajtur.

Post parkimi i perfshire ne cmim.

Totalisht i mobiluar dhe investuar.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo