Apartament 2+1+2 tek Delijorgji

 • €155,000
21 Dhjetori, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1+2 tek Delijorgji

21 Dhjetori, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €155,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 126
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36399
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 me siperfaqe  124m2 tek Delijorgji 1.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje ,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto.

Zona eshte nje nga me te mirat ne Tirane me komplekset e reja dhe mundesi ideale banimi .

Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva