APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE TEK KIKA 2, KOMUNA PARISIT

 • €260,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE TEK KIKA 2, KOMUNA PARISIT

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €260,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 113
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40678
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament ne shitje 2+1+2 tek Kompleksi Kika 2, Komuna e Parisit. Nje nga Komplekset me te kerkuara, zone e cila te ofron te gjitha facilitetet e duhura per nje jetese sa me komode.

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon mjaft te bollshem ku te gjitha dhomat kane dalje ne ballkon.

Me siperfaqe totale 113.5 m2 dhe siperfaqe neto 93 m2.

Ndodhet ne katin e 4.

Cmimi i shitjes: 2300 euro/m2.

Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko