APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE TEK 21 DHJETORI

 • €130,000
21 Dhjetori, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE TEK 21 DHJETORI

21 Dhjetori, Tiranë
 • €130,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 75
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42120
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne shitje tek Rruga Kongresi i Lushnjes, tek 21 Dhjetori.

Apartamenti eshte i organizuar ne ambjent ndenje dhe ambjent gatimi dy dhoma gjumi, dy tualete.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe ka siperfaqe 75 m2.

Cmimi i shitjes eshte 130,000 euro.

Na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo