APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, KOPSHTI BOTANIK.

  • €180,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, KOPSHTI BOTANIK.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Tiranë
  • €180,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • P29966
  • ID Prones

Përshkrim

Super apartament ne shitje, tek kopshti botanik, prane Xhamise.

Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, kuzhine, dhome ndenje,2 tualete me dritare, verande.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, i ndodhur ne nje nga rezidencat me te mira ne zone.

Orientim Jug, Lindje, Perendim, i ndricuar dhe me diell gjate gjithe dites.

Super pamje nga kopshti botanik dhe liqeni i Tiranes.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo