APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, DON BOSKO.

 • €192,000
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, DON BOSKO.

Don Bosko, Tiranë
 • €192,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 118
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44858
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 2+1+2 ne Don Bosko, kompleksi Vizion Plus.

Apartamenti ka siperfaqe 118 m2 dhe ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me dy ashensore.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Orientim Lindje-Perendim.

Cmimi eshte 192000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo