APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, DON BOSKO.

  • €128,000
Don Bosko, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, DON BOSKO.

Don Bosko, Tiranë
  • €128,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • P40534
  • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 ne shitje ne Don Bosko, prane shkolles Qazim Turdiu.

Ka siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, tualet dite, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone dhe tualeti i nates.

Cmimi eshte 128000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo