APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, ASTIR.

 • €97,000
Astir, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, ASTIR.

Astir, Tiranë
 • €97,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 109
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36244
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 2+1+2, ne Astir, prane 2 Palmave.

Apartamenti ka siperfaqe totale 109m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri.

Orientim Lindje.

I pabanuar me pare.

Cmimi eshte 97000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo