Apartament 2+1+2 ne Fresk

  • €73,000
Fresku, Tiranë
Tërhequr

Apartament 2+1+2 ne Fresk

Fresku, Tiranë
  • €73,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • P34925
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2  me Siperfaqe 107m2 ne Fresk

Apartamenti organizohet ne dhomen e  ndenjes , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone .

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri te viteve te fundit me ashensor.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet si ne foto .

Per me shume na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva