APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, RRUGA E BOGDANEVE.

 • €800/Neto
21 Dhjetori, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, RRUGA E BOGDANEVE.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €800/Neto

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 85
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44913
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 2+1+2 tek rruga e Bogdaneve.

Apartamenti ka siperfaqe 85 m2 dhe ndodhet ne nje nga pallatet me te mira te zones.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Cmimi eshte 800 euro neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo