APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, XHAMIA E TABAKEVE.

 • €190,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, XHAMIA E TABAKEVE.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €190,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44691
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 prane rruges se Elbasanit, tek Xhamia e Tabakeve.

Apartamenti ka siperfaqe 110m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Orientim perendim.

Cmimi eshte 190000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo