APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, VASIL SHANTO.

  • €72,000
Vasil Shanto, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, VASIL SHANTO.

Vasil Shanto, Tiranë
  • €72,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 65
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37395
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1+kuzhine e vecante ne Vasil Shanto, prane shkolles.

Apartamenti ka siperfaqe 65 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ekzistues me tulla te bardha.

Shitet i mobiluar si ne foto.

Cmimi eshte 72000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo