APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, URA ISH NISHARAKUT.

 • €147,000
Bulevardi Zhan D'Ark, Ish Parku, Pallati me Shigjeta, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, URA ISH NISHARAKUT.

Bulevardi Zhan D'Ark, Ish Parku, Pallati me Shigjeta, Tiranë
 • €147,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 115 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36378
 • ID Prones

Përshkrim

 

Apartament 2+1 ne shitje, tek ura e Ish Nisharakut, prane hotel Hilton, buze Lanes.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe ka siperfaqe 115 m2.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone.

Orientim Jug, Lindje.

Cmimi eshte 147000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo