APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, SHESHI WILSON.

 • €125,000
Ish Blloku, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, SHESHI WILSON.

Ish Blloku, Tiranë
 • €125,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 77
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39296
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje, prane sheshit Wilson tek shkolla Deshmoret e Lirise.

Apartamenti ka siperfaqe 77 m2 dhe ndodhet ne katin e 4, jo te fundit, te nje pallati ekzistues.

Orientim Veri Lindje Perendim.

Cmimi eshte 125000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo