APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, MYSLYM SHYRI.

 • €168,000
21 Dhjetori, Myslym Shyri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, MYSLYM SHYRI.

21 Dhjetori, Myslym Shyri, Tiranë
 • €168,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 115
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32590
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 2+1 prane Myslym Shyrit dhe 21 dhjetorit.

Apartamenti ka siperfaqe 115 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor.

Eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Totalisht i investuar nga e para dhe mobiluar ne menyre luksoze.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo