APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, MUHAMET GJOLLESHA.

 • €155,000
21 Dhjetori, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, MUHAMET GJOLLESHA.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €155,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 75
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40985
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament, perballe inxhinierise se ndertimit, ne rrugen Muhamet Gjollesha.

Apartamenti ka siperfaqe 75m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati ekzistues buze rruges.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ideal per banim, por dhe per zyre, pasi ka mundesi reklamimi ne rrugen kryesore.

Cmimi eshte 155000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo