APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, KOPSHTI BOTANIK.

 • €139,000
Kodra e Diellit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, KOPSHTI BOTANIK.

Kodra e Diellit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €139,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36042
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 ngjitur me Kopshtit Botanik, Rruga Kodra e Diellit.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar/

Siperfaqe totale 100 m2 dhe e brendshme 93 m2.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Zone e qete dhe me ajer te paster.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo