APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, BLLOKU.

 • €250,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, BLLOKU.

Ish Blloku, Tiranë
 • €250,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40776
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 2+1 ne Bllok, ne rrugen Sami Frasheri, prane Petro Nini.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.

Apartamenti organizohet ne korridor, 2 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 250000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo