APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, BLLOKU.

 • €245,000
Ish Blloku, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, BLLOKU.

Ish Blloku, Tiranë
 • €245,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41896
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 ne zonen e Bllokut, prane Xheko Imperial.

Apartamenti ka siperfaqe 110m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me 2 ashensore.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 250000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo