APARTAMENT 2+1 ME QERA, ZOGU I ZI.

Zogu i Zi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, ZOGU I ZI.

Zogu i Zi, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 100
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27018
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi.

Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.

Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo