Apartament 2+1 Me qera tek Terminali i Jugut

 • €400/muaj
Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Vilat Gjermane, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1 Me qera tek Terminali i Jugut

Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Vilat Gjermane, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 102
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35941
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 i mobiluar me siperfaqe 102 m2 tek Terminali i Jugut .

Apartamenti jepet totalisht i mobiluar  dhe organizohet ne nje ambient ndenje , 2 dhoma gjumi , verande dhe nje tualet  .

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallat te ri me ashensor  .

Mundesi shume e mire banimi per nje familje  .

Per me shume na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva