APARTAMENT 2+1, KOMUNA E PARISIT KIKA 2.

 • €600/muaj
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1, KOMUNA E PARISIT KIKA 2.

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34215
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera aprtament 2+1, ne Kompleksin Kika 2, Komuna e Parisit. Apartamenti ka siperfaqe totale 90 m2 dhe eshte shume mire i mobiluar. Eshte i strukturuar nga dy dhoma gjumi + sallon ndenje/ambient gatimi + koridor shperndares + 2 tualete + ballkon. Pallati ka 2 ashensor dhe eshte shume mire i administuar.

Ne zonen perreth ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme per krijimin e nje jetese sa me komode.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo