Shitet ose jepet me qira Apartament 2+1, prane Prokuroris se Tiranes

 • €127,000
 • €400/muaj
Rruga e Durrësit, Rruga Haxhi Dalliu, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Shitet ose jepet me qira Apartament 2+1, prane Prokuroris se Tiranes

Rruga e Durrësit, Rruga Haxhi Dalliu, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi, Tiranë
 • €127,000
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 94 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29501
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet ose jepet me qira Apartament 2+1, prane Prokuroris se Tiranes, rruga Hysen Dalliu.
Apartamenti ka siperfaqe 94 m2.
Eshte i organizuar me korridorin i cili ben shperndarjen ne ambientin e ndenjes dhe te gatimit, ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone, kondicioner.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti jepet i mobiluar.
Cmimi eshte i diskutueshem.
Apartamenti eshte ne proces legalizimi.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj