APARTAMENT 2+1 ME QERA, SHKOLLA E BALETIT.

 • €500/muaj
Shkolla e Baletit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, SHKOLLA E BALETIT.

Shkolla e Baletit, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 75
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40854
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 2+1+aneks, prane shkolles se Baletit.

Apartamenti ka siperfaqe 75 m2 dhe ndodhet ne katin e 5, te fundit te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, aneks, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo