APARTAMENT 2+1 ME QERA, RTSH.

 • €1,200/muaj
Radio Televizioni Shqiptar, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, RTSH.

Radio Televizioni Shqiptar, Tiranë
 • €1,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 112
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39180
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament me qira 2+1 ne rrugen Mustafa Matohiti, prane Rtsh .Nje nga zonat me te lakmuara ne Tirane.

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre shum moderne ,me nje siperfaqe prej 112 m2 .I organizuar ne ambient ndenje/kuzhine , dy dhoma gjumi ,dy tualete si dhe ballkon.

Ne cmim eshte e perfshire gjithashtu dhe taksa prej 15%.

Per me teper informacione mund te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo