Apartament 2+1 me qera, Qender

 • €600/muaj
Myslym Shyri, Qendër, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1 me qera, Qender

Myslym Shyri, Qendër, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38765
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1 me qera, Qender, prane Tregut Cam.
Apartamenti ka siperfaqe 80 m2.
Ndodhet ne katin e 5, jo te fundit ne pallat ekzistues, por me ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon, korridor.
Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe jepet i mobiluar.
Cmimi eshte 600 euromuaj.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj