Apartament 1+1 ne shitje tek Sheshi Willson

 • €175,000
Sheshi Willson, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 1+1 ne shitje tek Sheshi Willson

Sheshi Willson, Tiranë
 • €175,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35394
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me siperfaqe 60m2 tek Sheshi Willson .

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe nje ballkon te madh .

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues .

Shitet per ata qe duan ta punojne me qera ditore  sepse ka nje pozicion fantastik.

Apartamenti ka orienim jug dhe ndodhet ne nje nder lagjet me elitare te Tiranes .

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva