Shitet Apartament 2+1+2 me cmim klering Rezidenca White Tower, Komuna e Parisit.

 • €219,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1+2 me cmim klering Rezidenca White Tower, Komuna e Parisit.

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €219,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 125
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44516
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 me cmim klering ne Rezidencen White Tower , Komuna e Parisit.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 125.3 m2, siperfaqe neto 104.4 m2 dhe siperfaqe 20.9 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te objetit.

Cmimi i shitjes 1750 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest