APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, PRANE GARDES.

 • €150,000
Ish Blloku, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, PRANE GARDES.

Ish Blloku, Tiranë
 • €150,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 71
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39492
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 prane Gardes, tek restorant DetiJon.

Apartamenti ka siperfaqe 71 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim.

Organizohet ne korridor shperndares, 2 ambiente, tualet me dritare dhe ballkon.

Orientim Perendim.

Aktualisht e dhene me qera 450 euro ne muaj.

Cmimi eshte 150000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo