APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, PAZARI I RI.

 • €92,000
Pazari i Ri, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, PAZARI I RI.

Pazari i Ri, Tiranë
 • €92,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 53
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40715
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 tek pazari i ri, rruga Beqir Luga.

Apartamenti ka siperfaqe 53 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5katesh.

Orientimi Lindje-Perendim.

Cmimi eshte 92000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo