APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, MYSLYM SHYRI.

 • €112,000
Myslym Shyri, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, MYSLYM SHYRI.

Myslym Shyri, Tiranë
 • €112,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 61
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42312
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1, prane rruges Myslym Shyri.

Apartamenti ka siperfaqe 61m2 dhe ndodhet ne katin e 4, jo te fundit, te nje pallati ekzistues pa ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet me dritare dhe ballkon te bollshem.

Cmimi eshte 112000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo