APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, KODRA E DIELLIT.

 • €74,000
Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, KODRA E DIELLIT.

Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Tiranë
 • €74,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 47
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36525
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 tek mbikalimi i Komunes.

Apartamenti ka siperfaqe 47m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Orientim Jug.

Cmimi eshte 74000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo