APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, ISH-FUSHA E AVIACIONIT.

 • €73,000
21 Dhjetori, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, ISH-FUSHA E AVIACIONIT.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €73,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 50
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2014
 • Viti Ndërtimit
 • P42978
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 tek fusha e aviacionit, pallat ne vije te pare me pedonalen.

Apartamenti ka siperfaqe 50 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 dhe te fundit te nje pallati te ri te vitit 2014.

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tualet me dritare.

Cmimi eshte 73000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo